Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Runowo Krajeńskie - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Więcbork(Runowo Krajeńskie + 4 km)

390 000 zł109 m² 3 577,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Wyjątkowa oferta! Dom w zabudowie bliźniaczej w sercu natury tylko u nas! Zabartowo, gm. Więcbork otoczenie jezior i lasów duża działka budynek gospodarczy idealne dla rodziny Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią(Runowo Krajeńskie + 23 km)

1 100 000 zł155 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży polecamy absolutnie piękny, zupełnie nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 155m 2 usytuowany w Nakle nad Notecią. Parter domu składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wymysłowo

Wymysłowo(Runowo Krajeńskie + 13 km)

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Kupujacy nie ponosi kosztów pośrednictwa , oferta na wyłącznośc tylko W naszym biurze. Na sprzedaż siedlisko wiejskie zabudowane domem jednorodzinnym i 6 budynkami gospodarczymi, stanowiącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Gliszcz

Gliszcz(Runowo Krajeńskie + 22 km)

165 000 zł51,70 m² 3 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Makler poleca Na sprzedaż: kameralny dom z ogrodem - gliszcz, 51,7 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Gliszczynie, która łączy komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Dziedno

Dziedno(Runowo Krajeńskie + 22 km)

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dzień dobry zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 30, wybudowany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kleszczyna(Runowo Krajeńskie + 22 km)

870 000 zł163 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą w przeszklonym ogrodzie zimowym, śpiew ptaków i widok na własny, zadbany ogród pełen zieleni To miejsce, w którym naprawdę można odpocząć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wierzchucin Królewski(Runowo Krajeńskie + 22 km)

619 990 zł200 m² 3 099,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w Wierzchucinie Królewskim. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Trzeboń

Trzeboń(Runowo Krajeńskie + 15 km)

2 350 000 zł221,80 m² 10 595,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 565 m²

Oferta warta zainteresowania! Posiadłość - dom wolnostojący z własnym lasem i dostępem do jeziora. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mrocza

Mrocza(Runowo Krajeńskie + 14 km)

595 000 zł125 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dzień dobry. NA sprzedaż oferujemy: dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Budynek w zabudowie bliźniaczej: - powierzchnia całkowita 125 m2 - powierzchnia użytkowa prawie 100 m2 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie(Runowo Krajeńskie + 15 km)

829 000 zł258 m² 3 213,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

NA sprzedaż - dom, w którym od pierwszej chwili poczujesz się U Siebie Wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 138 m (aż 258 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Runowo Krajeńskie

Runowo Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

150 000 zł190 m² 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom wolno stojący, stan surowy zadaszony o łącznej powierzchni 190 m 2 na działce 4800 m2. Do zbudowany solidnie, z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Składa sie z 4 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Runowo Krajeńskie

Runowo Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

22 000 000 zł1 200 m² 18 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Rezydencja, pałac myśliwski z 1914 roku. Kompleksowo odrestaurowany w latach 2002-2004. Kompleks usytuowany na skarpie w lasach Runowa Krajeńskiego. Funkcję mieszkalną rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Runowo Krajeńskie

Runowo Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

22 000 000 zł916 m² 24 017,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:93 000 m²

Chcielibyśmy zainteresować Państwa unikalną na skalę krajową ofertą sprzedaży. Nieruchomość, którą chcemy zaprezentować położona jest w województwie kujawsko - pomorskim 4 km od.